Čo naši klienti oceňujú na práci s NLM?

Čo naši klienti oceňujú na práci s NLM?

Spokojnosť našich remeselníkov je prvoradá! Naším cieľom  je neustále sa zlepšovať a poskytovať kvalitné služby pre našich klientov. Zabezpečovať pracovné ponuky, sprostredkuvávať komunikáciu medzi firmou a našim remeselníkom.  Pozitívne skúsenosti sú pre nás najdôležitejšie. Vždy nás poteší ak od našich zákazníkov vidíme spätnú väzbu. 

Niet lepším merítkom  ako sú práve hodnotenia a referencie našich spokojných zákazníkov. 

Orientujeme na sprostredkovanie práce pre zručných záujemcov. Začali sme s ponukami prác pre remeselníkov v Holandsku a postupne sme pracovné ponuky rozšírili aj na iné zaujímavé krajiny EÚ a veľké projekty na Slovensku. Spájame dopyt objednávateľov po pracovníkoch so záujemcami o prácu.  Aby sme nehovorili sami o sebe, nechali sme o nás hovoriť priamo našich zákazníkov. 

Vždy nás poteší, keď nám naši zákazníci zanechajú feedback. Je to nástroj, ktorý nás utvrdzuje v tom, že veci robíme dobre a zároveň nám umožňuje posúvať svoje služby ešte ďalej. Preto, aby sme nehovorili len sami o sebe, nechali sme o našej značke hovoriť našich zákazníkov.

 

Sme seriózna spoločnosť! 

Je dôležité, aby sme si získali vašu dôveru!  Nie sme pracovná agentúra, a preto sa u nás nehradia žiadne poplatky. Okrem toho ak  remeselník z akéhokoľvek dôvodu nie je pracovník spokojný so súčasnou prácou dokážeme mu zabezpečiť  inú pracovnú ponuku. Marián o nás napísal “Maximalna spokojnosť ústretová a seriózna spoločnosť, v ktorej pracujem uz dlhšiu dobu odporúčam”

 

Komunikácia 

Našim klientom zabezpečujeme okrem práce aj ubytovanie a  prepravu. Počas týchto príprav považujeme za našu povinnosť komunikovať  s pracovníkmi. Počúvame ich požiadavky a návrhy. Ján : “Pracujem pre túto agentúru už dlhšiu dobu, som veľmi spokojný, komunikácia na najvyššej úrovni, peniaze vždy načas. Môžem len odporučiť.”

 

Zdieľame s vami naše skúsenosti. 

Či už  ide o pracovne ponuky, vaše otázky sme tu stále pre vás. Neustále sa snažíme zlepšovať a prinášať vám informácie o tom čo pri práca v zahraničí obnáša.  Tieto informácie vám prinášame či už na Facebooku alebo na našom blogu prostredníctvom krátkych príspevkov alebo článkov. 

Ísť späť

© 2021 Všetky práva vyhradené pre NLM Group s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti NLM Group s.r.o.. Viac informácii