Práca pre zváračov 135 a zámočníkov - Nemecko

Miesto: Nemecko
Pozícia: Zvárač 135 a zámočník

Náplň práce

na dlhodobú spoluprácu hľadáme zvárača MIG MAG s platnými certifikátmi na 135 (zvára sa čierny materiál) a zámočníka - montáže, demontáže, skladačky podľa výkresov, práca prevažne na dielni. Práca je na celý rok s možnosťou turnusov.

Preferujeme už zohraté dvojice.

Požiadavky na pracovníka

platné certifikáty/preukaz, živnosť, znalosť čítania výkresovej dokumentácie, samostatnosť, prax.

Je tiež potrebné, aby sa aspoň 1 pracovník z tímu vedel dohovoriť nemecky.

Turnus

pracuje sa 9 – 10 hodín denne, 0,50 – 1 hodina prestávka, min. rozsah: 48 hod. týždenne, obvyklý rozsah: 54 - 58 hod. týždenne.

Odmena

23,00 € / hod - zámočník
23,00 € / hod - zvárač

Ubytovanie

ubytovanie zabezpečené, býva sa v domoch, kompletne zariadené, nie je hradené (cena od 15-20€ noc)

Spôsob spolupráce

zmluva o dielo (na živnosť)

Spôsob fakturácie

týždenná fakturácia, 15-dňová splatnosť faktúr

Nástup

podľa dohody

Zaujala ťa táto ponuka? Pošli nám svoj životopis!

Ísť späť

Máš záujem o prácu remeselníka v zahraničí?

Teraz ti už nič neunikne

Vyplň krátky formulár a my ťa budeme kontaktovať hneď, ako pre teba nájdeme tú pravú pracovnú príležitosť.

*vyplň v prípade, ak máš záujem o inú pracovnú pozíciu

Máš živnosť alebo s.r.o.?*
Ovládaš niektorý z nasledujúcich cudzích jazykov?*