Ako to funguje

Pracuj v zahraničí s NLM Group

Je to jednoduché

1. Vyberte si z ponúk tú, ktorá Vás oslovila

Dôkladne si z ponuky vyberte tú, ktorá je pre Vás najvhodnejšia, pozrite si aké sú podmienky, čo je zabezpečené, aké sú požiadavky na pracovníka. Pri všetkých ponukách sa vyžaduje MINIMÁLNE základná prax s danou prácou. Takže uprednostňujeme záujemcov, ktorí majú aspoň akú - takú skúsenosť. Ak máte záujem o prácu skôr ako pomocník, alebo remeselník – začiatočník s cieľom učiť sa, pozorne sledujte zverejňované ponuky. Ak je práca vhodná aj pre takýchto pracovníkov, určite to v nej bude napísané.

2. Kontaktujte nás

Ak ste si už vybrali TOP ponuku práce pre Vás a neviete čo ďalej, je to jednoduché. Stačí nás kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom. Ideálne je zaslať e-mail s textom o akú práce máte záujem a do prílohy priložiť štruktúrovaný životopis (CV). Takto sa o Vás dozvieme rýchlo a jednoducho potrebné informácie – kde a ako dlho ste pracovali a pod. Následne Vás budeme kontaktovať telefonicky a dohodneme si ďalší postup.

 

Poslať email praca@nlmgroup.sk

3. Absolvujte pohovor (osobný alebo prostredníctvom video hovoru)

Prečo sme za osobné stretnutie? Aby sme Vy aj my vedeli s kým budeme spolupracovať. Zodpovedať si všetky potrebné otázky, dohodnúť si optimálnu formu spolupráce pre obe strany. Vysvetlíme Vám všetko potrebné pre začatie pracovania v zahraničí, aké dokumenty sú pre Vás potrebné, a celkový priebeh spolupráce. Pohovor je možné absolvovať aj prostredníctvom video hovoru – prostredníctvom aplikácie Skype, pokiaľ ste zo vzdialenejších kútov Slovenska (Západ, Stred), aby sme Vás ušetrili od dlhého cestovania.

4. Podpíšte potrebné dokumenty

Načo je potrebné niečo podpisovať? Zmluva o dielo, alebo zmluva o sprostredkovaní práce je dobrá kvôli krytiu. Taktiež je to potrebné na vybavenie ďalších dokumentov súvisiacich s korektnou prácou v zahraničí. Jednoducho, aby všetko bolo „na poriadku“ a podľa požiadaviek príslušných úradov.

5. Pracujte a zarábajte!

Po absolvovaní týchto krokov = sú nevyhnutné k vyslaniu pracovníkov do zahraničia, dohodneme prepravu do zahraničia a dátum vycestovania. Po vycestovaní sme s Vami stále v kontakte pripravení kedykoľvek s čímkoľvek pomôcť. Takže už len pracujete, dodržiavate firemné pravidlá partnera a zarábate.

© 2021 Všetky práva vyhradené pre NLM Group s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti NLM Group s.r.o.. Viac informácii