Aktuálna ponuka práce

Aktuálne pracovné ponuky

Pracujte v zahraničí so spoľahlivým partnerom.

pozrieť ponuky práce v zahraničí
Ako to funguje?

Ako to funguje?

Prečítajte si ako funguje spolupráca s NLM Group s.r.o.

čítať viac o spolupráci s NLM Group s.r.o.

Výborné platové ohodnotenie

Pravidelný stály príjem, odmena vyplácaná aj týždenne

chcem pracovať v zahraničí a zarábať
Práca v zahraničí pre remeselníkov

Si šikovný a zručný remeselník či montážnik?

Máš záujem pracovať v zahraničí, ale nevieš ako na to?

Je to jednoduché! Vyber si z pracovných ponúk tú, ktorá ťa najviac zaujme, kontaktuj nás a môžeš pracovať v zahraničí! Stavebné a montážne práce pre remeselníkov - živnostníkov po celej Európe. Pracuj v zahraničí ako murár, stolár, sadrokartonista, maliar, strechár, elektrikár, inštalatér, zámočník, montér...

NLM GROUP

pracovné ponuky

Dlhodobé projekty pre remeselníkov aj montážnikov

Profesionálna spolupráca

Pravidelný stály príjem, odmena vyplácaná aj týždenne

"Práca v zahraničí?"

Máš záujem pracovať v zahraničí, ale nevieš ako na to? Je to jednoduché! Vyber si z  pracovných ponúk tú, ktorá ťa najviac zaujme, kontaktuj nás a môžeš pracovať v zahraničí!

Aktuálne novinky

2020-06-02 12:23

Práca v zahraničí sa v súčasnej situácii stala doslova riziková. Preto sme sa my, v NLM Group rozhodli správať sa zodpovedne voči našim remeselníkom, a prerušili sme všetky spolupráce so zahraničím. Ako sa postupne uvoľňujú opatrenia, čoraz viac dostávame otázku: Kedy bude znova možné pracovať v zahraničí?

2020-06-02 12:23
2020-05-20 08:04

Prísne opatrenia nasadené v Rakúsku postupne prinášajú svoje ovocie. Počet nakazených klesá a postupne sa začínajú uvoľňovať aj nasadené opatrenia. Cestovanie za hranice Rakúska nie je v súčasnosti možné vôbec alebo je možné iba v obmedzenom rozsahu. Za akých podmienok môžete cestovať do Rakúska?

2020-05-20 08:04
2020-02-11 11:47

Štát nás potešil a zároveň aj nie. S nárastom minimálneho vymeriavacieho základu vzrastú od 1.1.2020 aj minimálne odvody SZČO do Sociálnej a zdravotnej poisťovne. A keďže naši spolupracovníci sú živnostníci, považujeme za povinnosť informovať vás, v akej výške budete platiť minimálne odvody v roku 2020. Takéto sú nové odvody 2020.

2020-02-11 11:47
© 2021 Všetky práva vyhradené pre NLM Group s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti NLM Group s.r.o.. Viac informácii