Aktuálna ponuka práce

Aktuálne pracovné ponuky

Pracujte v zahraničí so spoľahlivým partnerom.

pozrieť ponuky práce v zahraničí
Ako to funguje?

Ako to funguje?

Prečítajte si ako funguje spolupráca s NLM Group s.r.o.

čítať viac o spolupráci s NLM Group s.r.o.

Výborné platové ohodnotenie

Pravidelný stály príjem, odmena vyplácaná aj týždenne

chcem pracovať v zahraničí a zarábať
Práca v zahraničí pre remeselníkov

Si šikovný a zručný remeselník či montážnik?

Máš záujem pracovať v zahraničí, ale nevieš ako na to?

Je to jednoduché! Vyber si z pracovných ponúk tú, ktorá ťa najviac zaujme, kontaktuj nás a môžeš pracovať v zahraničí! Stavebné a montážne práce pre remeselníkov - živnostníkov po celej Európe. Pracuj v zahraničí ako murár, stolár, sadrokartonista, maliar, strechár, elektrikár, inštalatér, zámočník, montér...

NLM GROUP

pracovné ponuky

Dlhodobé projekty pre remeselníkov aj montážnikov

Profesionálna spolupráca

Pravidelný stály príjem, odmena vyplácaná aj týždenne

"Práca v zahraničí?"

Máš záujem pracovať v zahraničí, ale nevieš ako na to? Je to jednoduché! Vyber si z  pracovných ponúk tú, ktorá ťa najviac zaujme, kontaktuj nás a môžeš pracovať v zahraničí!

Aktuálne novinky

2019-11-12 12:59

Ako čerstvý absolvent máte neobmedzené možnosti kam svoj život (osobný aj profesijný) posunúť ďalej. Jednou z nich je stále lákavejšia práca v zahraničí, ktorá vám okrem pocitu samostatnosti prinesie ďalšie príležitosti a výhody.

2019-11-12 12:59
2019-10-22 08:34

Spokojnosť našich remeselníkov je prvoradá! Naším cieľom  je neustále sa zlepšovať a poskytovať kvalitné služby pre našich klientov. Aby sme nehovorili len sami o sebe, nechali sme o našej značke hovoriť našich zákazníkov.

2019-10-22 08:34
2019-09-19 07:19

Nie je žiadnym tajomstvom, že v zahraničí pracuje veľké množstvo Slovákov.  Mnohí z nich ovládajú materinský jazyk krajiny, v ktorej sú zamestnaní alebo sa  ich sekundárnym jazykom stala angličtina, ruština či nemčina.

2019-09-19 07:19
© 2019 Všetky práva vyhradené pre NLM Group s.r.o.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti NLM Group s.r.o.. Viac informácii